PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=872957}

Borat: kaseta video z materiałem "nie do przyjęcia" według kazachskiego Ministerstwa Cenzury i Obrzezania

Borat: VHS Cassette of Material Deemed "Sub-Acceptable" by Kazakhstan Ministry of Censorship and Circumcision
5,7 203
oceny
5,7 10 1 203
Borat: kaseta video z materiałem "nie do przyjęcia" według kazachskiego Ministerstwa Cenzury i Obrzezania
powrót do forum serialu Borat: kaseta video z materiałem "nie do przyjęcia" według kazachskiego Ministerstwa Cenzury i Obrzezania

re:mini.scencje

ocenił(a) serial na 8

boratowe przekroczki demaskatorskie pozornie głupiutkie jak zwykle i urocze do schrupania, które łykam jak pelikan (bez chrupania) z całym dobrodziejstwem inwentarza, chociaż przyznać muszę - w większości to powtórki z rozrywki z przepastnej kopalni pomysłów brytyjskiego Da Ali G Show, tylko w nowej aranżacji.. znalazłyby swoje miejsce bardziej jako dodatki na dvd niźli pełnoprawny film, tj. gdyby jeszcze funkcjonował ten nośnik..

ocenił(a) serial na 8
Westernik

ps. wprawdzie moje uczucia do postaci borata przypominają stan głupkowatego zakochania co z miejsca paraliżuje jakiekolwiek przejawy racjonalizacji przeżywania, acz tutaj z jedną wyjątkową pretensją, na lekkim dąsie i z żalem do tytułowego, który z tamtej szafy z Kolejnego był wyskoczył coś zupełnie nie w tempo, z głupia frant, za szybko - tj. w momencie nie dość jednoznacznym, zanim ów predator ściągnął był majtki - a przecie nic się takiego nie działo, a przecie mógł był skubany poczekać, mógł był pociągnąć to dalej.. później wziąć i wyciąć gdyby ostatecznie do niczego takiego nie doszło.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones