PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=388682}
4,8 51 867
ocen
4,8 10 1 51867
5,4 15
ocen krytyków
Brüno
powrót do forum filmu Brüno

Wielka pomyłka, film jest mało śmieszny.. humor dla 10latków + żenujące zakończenie. Żałuje że zmarnowałem ponad 1h czasu na taki chłam. Totalna porażka.

ocenił(a) film na 6
Eramuz

Nie mów nikomu,ale film miał nieco głębsze dno. A styl...cóż Cohen taki ma. patrz Borat.

RAC_79

Akurat Borata doceniam i w tym problem. Podjerzewam, ze nie tylko mój. Bo spodziewalismy się drugiego Borata. A Bruno zawiódł oczekiwania. Moje przynajmniej bardzo. Pomysł powtórzony nie jest już taki zabawny, jak za pierwszym razem. Owszem, mozna się pośmiać, ale nie jest to ta sama klasa rechotu.

ocenił(a) film na 2
Szarobure

fakt, taki ma styl, dość charakterystyczny- jednym się podoba, innym nie. Ja należę do tej drugiej grupy, nie byłam ani fanką Borata, ani Bruna.

ocenił(a) film na 7
Eramuz

a jednak wytrzymales ta ponag godzinke ;)

ocenił(a) film na 5
Eramuz

Jeśli Ciebie w wieku 10 lat bawiły zabawy analne no to pięknie:)

Berith7777

Zbyt dosłownie to odebrałeś, ale to tak na marginesie :)

ocenił(a) film na 8
Berith7777

Hahahahha :)

użytkownik usunięty
Eramuz

Film jest mało śmieszny? To chyba nie znasz się na twórczości Cohena. Jego filmy wszystkie mają swój specyficzny klimat i humor, od czasów Ali G. Z resztą polecam filmy o Alim, tam są dopiero genialne gagi :) Rozumiem, że nie każdemu się może podobać sposób rozbawiania widza przez Cohena, ale te filmy krótko mówiąc są śmieszne, nie można temu zaprzeczyć. Sacha jest genialnym satyrykiem, ale jego twórczość nie trafia do każdego gustu. Z powodu kontrowersyjnego stylu :) Pozdrawiam.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones