PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=388682}
4,8 51 867
ocen
4,8 10 1 51867
5,4 15
ocen krytyków
Brüno
powrót do forum filmu Brüno

Geniusz.

ocenił(a) film na 8

Film .. fakt. Strasznie niesmaczny. Widz od początku dostaje niezłego kopa w ryja. Trzeba mieć naprawdę straszny dystans do tego typu produkcji. Ja np. uwielbiam poczucie humoru pana Cohena i dla mnie Bruno jak i Borat to najlepsze komedie ostatnich lat.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 1
neradan

Borat przy tym to oscarowy film.
Wszystko ustawiane, aktorzy, statyści, a niektórzy widzę oglądają i sądzą, że to na serio on tak spontanicznie coś robił i gorszył przypadkowych ludzi. Sraka, gorszyli się statyści czy aktorzy. A podróba Jerrego Springera to już w ogóle była żenada.
Nuda nuda nuda, od 20minuty przewijałem co chwile na 50minucie film wyłączyłem. Dłużył się nawet przewijając :D

Tysma

Ron Paul też był ustawiony?

Ten film to geniusz, ludzie nie potrafią go docenić:/

ocenił(a) film na 1
nieDobry_chlopak

Kto to ron paul? Jakaś osobistość telewizyjna?Wszystko było ustawiane, te matki z dziećmi itd. Formuła fimu mi sie nie podobała, jak ogladam kabaret wiem że udają a i tak jest śmieszne, tutaj mamy do czynienie z czymś takim, że oni udają wszyscy, ale wmawiają, że to na prawdę - to powoduje, że całkowicie te gagi dla mnie nie są śmieszne.

Tysma

ron paul to senator i kandydat na prezydenta w tych wyborach. dlatego wydaje mi się że jest na tyle roztropny żeby się nie angażować w takie projekty

Tysma

Generalizujesz jak każdy kret*n.

ocenił(a) film na 7
Tysma

Wiadomo że ten film jest udawany, więc nie wiem co się tak podniecasz, jakbys nagle Amerykę odkrył. Borat był lepszy, ale oglądając tego przesadnie spedalonego austriackiego pajaca uśmiałem się równo :)

ocenił(a) film na 5
yossarian84

Ja nie jestem przekonany czy całość jest udawana. Za "dobrze zagrane" sceny zbiorowe. Wydaje mi się częściowo udawany, a częściowo wpuszczają ludzi w kanał.
Sam film jest tak głupi, że dałbym mu max 2 punkty. Ale za porcję śmiechu, za "komediowość" tej w końcu komedii, dałbym nawet 8.

ocenił(a) film na 10
neradan

Zgadzam się z neradanem! Trzeba mieć dystans, wtedy docenia się geniusz Cohena.

ocenił(a) film na 9
Kurkosia

genialny film, potwierdzam

ocenił(a) film na 10
neradan

Film meganiesmaczny, obrazoburczy itd, ale genialny. Kwiczalam caly czas. Te jego teksty, ruchy, pomysly bezdotykowe danie komus po mordzie. REEEEWEEELAAACJJAAAA :) chociaz Borat mi nie przypadl do gustu, w Brunie sie zakochalam:)

ocenił(a) film na 8
neradan

Nigdy nie zapomnę sceny w której Bruno prezentuje swój program! F*ck off od Forda, do tego tańczący i gadający (sic!) penis :D

ocenił(a) film na 7
Miszcz_Pawarotti

"F*ck off" od Forda było zajebiste. albo pionierowy kostium z rzepu:-)
zresztą ogólnie cały film świetny, ordynarny ale świetny, uśmiałem sie po pachy :-)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones